0-13 kg

Foteliki » 0-13 kg

Sortuj wg:
 • AVIONAUT - KITE +

  AVIONAUT - KITE +

  Tworząc KITE+ położyliśmy nacisk na bezpieczeństwo podczas zderzeń bocznych. Dlaczego... Kite+? Zależało nam na zmniejszeniu przeciążeń i optymalnym ułożeniu ciała dziecka. Zastosowaliśmy również piankę z pamięcią kształtu pokrytą miękką, delikatną tkaniną.

  Szczegóły
 • AVIONAUT - ULTRALITE

  AVIONAUT - ULTRALITE

  To nadzwyczajna lekkość w kategorii foteli 0-13 kg. Materiał kompozytowy redukuje wagę fotelika do minimum i pochłania przeciążenia, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo dziecka podczas podróży. System pojedynczej klamry, którym pas dziecka jest przypinany bezpośrednio do bazy IQ ISOfix, gwarantuje pełną integrację z systemem ISOfix samochodu.Skuteczność ochrony w foteliku Ultralite potwierdziły testy w kilku europejskich laboratoriach badawczych. Wynik? Ultralite znacząco przewyższa wymagania normy i-Size.

  Szczegóły
 • AXKID - BABYFIX

  AXKID - BABYFIX

  Fotelik Axkid Babyfix zapewnia maksimum komfortu I bezpieczeństwa przez pierwsze miesiące życia.  Jest to równiez jeden z najlżejszych fotelików 0-13kg na runku, ważącym jedynie 3.5 kg.

  Szczegóły
 • BABYSAFE - BASSET

  BABYSAFE - BASSET

  W foteliku Basset zastosowano wiele rozwiązań dostępnych jedynie w fotelikach zachodnich marek. Mata termiczna z pamięcią kształtu zapobiega odkształcaniu się zagłówka. Tapicerka wykonana z oddychającego materiału typu nubuk o odpowiedniej proporcji twardości do miękkości. Materiał Suede (rodzaj skóry) elegancki o odpowiedniej proporcji trwałości do miękkości. Ale przede wszystkim bezpieczny.
  Fotelik kompatybilny jest z większością popularnych w Polsce modeli wózków. Intuicyjny montaż zapewniają odpowiednie adaptery.

  Szczegóły
 • BABYSAFE - YORK

  BABYSAFE - YORK

  Nie dajcie się zwieść pozorom, York to zawadiaka o lwim sercu. W obronie swego domu bez wahania ruszy na każdego intruza. Z dziećmi w mig znajduje wspólny język, a pomysłowością w wymyślaniu zabaw będzie wzorem kreatywności. Mały wielki pies po prostu!

  Szczegóły
 • BESAFE - IZI GO X1

  BESAFE - IZI GO X1

  Fotelik samochodowy w grupie 0-13 kg.

  Szczegóły
 • ESPIRO - NEO

  ESPIRO - NEO

  Zadbaj o to, by pierwsza i każda kolejna podróż twojego dziecka była bezpieczna i wybierz dla niego to, co najlepsze, fotelik samochodowy NEO od firmy Espiro.

  Szczegóły
 • Maxi - Cosi - Pebble Plus

  Maxi - Cosi - Pebble Plus

  Najbezpieczniejszy fotelik dla niemowląt.

   
  Szczegóły
 • Recaro - Guardia

  Recaro - Guardia

  Fotelik RECARO Guardia łączy w sobie bezpieczeństwo, komfort i nowoczesne wzornictwo będące symbolem nosidełek dla niemowląt najnowszej generacji. Niezależnie od tego czy w połączeniu z  bazą RECARO SmartClick, czy zamocowana pasem samochodowym RECARO Guardia chroni Twoje dziecko i zapewnia mu komfort już od pierwszego dnia.

  Szczegóły
 • Recaro - Privia

  Recaro - Privia

  Najbezpieczniejszy fotelik samochodowy dla dzieci z bazą wg. ADAC, OAMTC i Stiftung Warentest*

  Szczegóły
 • Recaro - Privia Evo

  Recaro - Privia Evo

  Privia Evo waży tylko 3,7 kg  i jest jednym z najlżejszych i najprostszych fotelików samochodowych dla niemowląt na rynku.

  Szczegóły