9-18 kg

Foteliki » 9-18 kg

Sortuj wg:
 • Römer - Trifix

  Römer - Trifix

  TRIFIX zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki pionierskiemu systemowi montażu ISOFIX+. Fotelik posiada najbardziej zaawansowane zabezpieczenia chroniące przed uderzeniem bocznym i czołowym, dzięki czemu rodzice mogą być spokojni o swoją pociechę podczas każdej podróży.

  Szczegóły
 • BESAFE - COMFORT X3

  BESAFE - COMFORT X3

  IZi Comfort X3 jest znacznie łatwiejszy w montażu, niż jakikolwiek inny dziecięcy fotelik samochodowy mocowany do pasa bezpieczeństwa. Oznacza to znacznie większe bezpieczeństwo dla Twojego dziecka w przypadku zderzenia czołowego lub bocznego. BeSafe iZi Comfort X3 został uznany za „najlepszy” w teście ADAC w roku 2003. Dziecięcy fotelik samochodowy BeSafe posiada regulację w kilkunastu różnych pozycjach siedzących bez potrzeby ponownego zapinania pasa bezpieczeństwa. Wbudowana ochrona przed uderzeniem bocznym zapewnia bezpieczeństwo wrażliwym częściom ciała, włącznie z głową, szyją i organami wewnętrznymi.

  Szczegóły
 • CARETERO - DEFENDER ISOFIX

  CARETERO - DEFENDER ISOFIX

  Defender to foteliki samochodowe z ISOFIX, wyznaczający nowe standardy bezpieczeństwa. Jako pierwszy produkt w ofercie Caretero jest wyposażony w mocowanie ISOFIX + TopTether. Dzięki temu jego montaż jest niezwykle łatwy i intuicyjny. Poza bezpieczeństwem, Defender oferuje również wysoki poziom komfortu małego pasażera (regulacja nachylenia i wysokości). Nie powoduje dyskomfortu i jest bardzo wygodny, dzięki czemu umieszczenie w nim dziecka nie sprawia żadnego problemu. Model odznacza się także niepowtarzalną estetyką (tapicerka wykończona miękką eko-skórą), która przypadnie do gustu każdemu rodzicowi.

  Szczegóły
 • ESPIRO - DELTA FX

  ESPIRO - DELTA FX

  Jeśli podróżować, to bezpiecznie i komfortowo. Czerpać przyjemność z każdej wspólnie spędzonej chwili. Fotelik samochodowy Delta FX posiada unikalne rozwiązanie montażu dostosowane do różnych samochodów. Nic cię nie ogranicza.

  Szczegóły
 • Maxi - Cosi - 2wayPearl

  Maxi - Cosi - 2wayPearl

  Szczegóły
 • Maxi- Cosi Rubi Xp

  Maxi- Cosi Rubi Xp

  Wysoko oceniany wygodny fotelik dla malucha montowany za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa, od 9 miesięce do 4 lat, 9-18 kg.

  Szczegóły
 • Recaro - Optiafix

  Recaro - Optiafix

  Fotelik RECARO Optiafix to nowoczesny i bezpieczny fotelik z grupy ECE I (9-18 kg).

  Szczegóły
 • Römer - King II LS

  Römer - King II LS

  Innowacyjny KING II LS posiada wyjątkowy wskaźnik świetlny i dźwiękowy, który ułatwia Ci prawidłowe napięcie uprzęży dziecka. Dzięki jednoręcznej regulacji uprzęży i zaawansowanej ochronie bocznej i przedniej zapewnienie dziecku bezpieczeństwa w podróży jest nadzwyczaj łatwe.

  Szczegóły