Mebelki

 • BASIC

  ATB

  Praktyczne meble dla dzieci w każdym wieku zestawione w pokoje dziecięce, które możesz konfigurować oraz rozbudowywać względem wieku dziecka. Obecnie nasza oferta obejmuje meble dziecięce w konfiguracjach: meble dla niemowląt, meble dziecięce oraz meble młodzieżowe, tworzących w pełni umeblowany pokój dziecięcy i młodzieżowy.

 • DAFI

  BELLAMY

  Firma oferuje meble do pokoju dziecka. Tworzymy rozwiązania dla maluchów, dbając o ich komfort od pierwszych dni życia. Wykonując ekskluzywne projekty, mamy na uwadze nie tylko estetyczny wygląd, ale także bezpieczeństwo konstrukcji. W związku ze zmieniającymi się potrzebami maluchów oraz rodziców, wykonujemy produkty bardzo funkcjonalne. Wiele z naszych projektów dla maluszków może pełnić z czasem rolę wyposażenia wnętrza w pokoju przedszkolaka, ucznia, a nawet nastolatka.

 • 630x465-towidth-100-slider_adel.png

  DREWEX

  Produkty firmy DREWEX zaspokajają ogromną część potrzeb dzieci - od narodzin, aż do ukończenia pięciu lat. Są to mebelki oraz dodatki do dziecięcego pokoju. Sięgamy po sprawdzone wzorce, bacznie śledzimy światowe trendy, zmieniające się gusta klientów, planujemy nowe rozwiązania. Jesteśmy wierni najzdrowszym, najbardziej naturalnym materiałom, takim jak bawełna i drewno, które nigdy nie wychodzą z mody.

 • Sofie

  KLUPŚ

  Posiadamy kompletną ofertę mebli dla noworodków i niemowląt. Nasza oferta obejmuje meble funkcjonalne i praktyczne do małych mieszkań, a także zestawy dla rodzin dysponujących większą powierzchnią mieszkalną. Mebelki cechują się szeroką gamą kolorystyczną oraz różnorodnością form. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą, życząc dużo przyjemności w projektowaniu pokoiku dziecięcego. Gwarantujemy z naszej strony pełne zadowolenie waszej pociechy.

 • Bianco Fiori

  MEBLIK

  Dzięki mebelkom z oferty firmy MEBLIK, dziecko wchodząc do swojego pokoiku przenosi się w zaczarowany świat. Tu rodzina dzikich kotów z łatwością da się oswoić, a żyrafa i figlarna małpka nie pozwolą na nudę. Złota rybka spełni najskrytsze pragnienia i odkryje uroki podmorskich głębin. Tutaj dziewczynki poczują się jak księżniczki a chłopcy odkryją świat wyścigów.

 • Iga

  PINIO

  Pinio to niezwykłe meble dla dzieci, które współgrają z ich wyobraźnią. Łóżko zmienia się w warowny zamek, skrzynia na zabawki staje się pirackim okrętem, a szafa - domem leśnych skrzatów. Meble Pinio to fascynująca przygoda dla każdego, nie tylko dla dziecka.