AVIONAUT - Glider Comfy

Foteliki » 9-25 kg

Fotelik Avionaut Glider Comfy został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. Glider to fotelik adresowany do małych odkrywców, którzy mają bezpiecznie poznawać świat z perspektywy samochodu. Konstrukcja oparcia i siedziska daje dziecku maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Materiały, które zostały wykorzystane w foteliku Avionaut Glider Comfy zapewniają optymalną cyrkulację powietrza, a specjalny ergonomiczny kształt siedziska dodatkowo zwiększa wygodę dziecka. Wysoką klasę bezpieczeństwa Avionaut Glider Comfy potwierdziły liczne niezależne testy europejskie.

Producent:Avionaut - foteliki samochodowe w Baby Mobil

Zagłówek

Wykonany z innowacyjnego materiału EPP, który pochłania energię w wypadku zderzenia, zagłówek chroni odcinek szyjny kręgosłupa.

Tapicerka

Tapicerkę Avionaut Glider można wyberać spośród wielu miękkich i przyjaznych skórze dziecka tkanin. Wszystkie posiadają OEko- tex standard 100, świadczący o tym że tkaninia nie zawiera niebezpiecznych dla zdrowia dziecka substancji.

Design

Fotelik został zaprojektowany z dbałością o najmniejsze szczegóły, przuy jego produkcji wykorzystano najlepszej jakości materiały.

Regulacja zagłówka

W wygodny sposób, dzięki jednemu uchwytowi można wyregulować wysokość zagłówka, tak aby był dostosowany do aktualnego wzrostu dziecka.

ISOFIX

Fotelik Avionaut Glider został wyposażony w system Isofix.Jest to system mocowania fotelików w samochodzie.

Jeden zamiast dwóch

Dzięki unikatowej konstrukcji, możliwości regulowania pasów bezpieczeństwa oraz zagłówka Avionaut Glider jest dostosowany już do dzieci od około 9 miesiąca życia. Fotelik obejmuje aż dwie grupy wagowe 9-18 kg i 15-25 kg, zarówno w jednej jak i drugiej grupie zapewniając maksimum bezpieczeństwa i komfortu podróży.

KOLORYSTYKA

Pytanie o produktAVIONAUT - Glider Comfy

* wymagane

Podaj swoje imię

Zbyt mało tekstu