AVIONAUT - Glider Softy

Foteliki » 9-25 kg

Fotelik Avionaut Glider Softy został zaprojektowany oraz wyprodukowany w Polsce z myślą o zapewnieniu najwyższego bezpieczeństwa w czasie podróży większych dzieci. Wysoką klasę bezpieczeństwa Avionaut Glider Softy potwierdziły liczne niezależne testy europejskie. Foteliki te wyróżnia innowacyjna technologia wykorzystana w konstrukcji struktury oparcia i siedziska, która wpływa na optymalną cyrkulację powietrza. Dzięki temu nawet w trakcie długich podróży dziecko odczuwa maksymalny komfort. Ponadto siedzisko zostało ergonomicznie wyprofilowane oraz pokryte wyjątkowo miękką tapicerką, co dodatkowo zwiększa wygodę dziecka. Nowoczesny design i uniwersalna kolorystyka tapicerki trafi w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Producent:Avionaut - foteliki samochodowe w Baby Mobil

Dlaczego warto wybrać fotelik Glider

Avionaut Glider to wyjątkowy fotelik, który obejmuje grupę wagową 9-25 kg. Zaprojektowany tak, aby niezależnie od wzrostu dziecka zapewnić bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania małym odkrywcom świata.

Zagłówek

Wykonany z innowacyjnego materiału EPP, który pochłania energię w wypadku zderzenia, zagłówek chroni odcinek szyjny ktęgosłupa dziecka. Dodatkowo miękkie, duże skrzydła boczne zapewniają dziecku wygodne oparcie głowy, a tym samym najwyższy komfort podróży.

Tapicerka

Tapicerkę Avionaut Glider można wyberać spośród wielu miękkich i przyjaznych skórze dziecka tkanin. Wszystkie posiadają OEko- tex standard 100, świadczący o tym że tkaninia nie zawiera niebezpiecznych dla zdrowia dziecka substancji.

Design

Fotelik został zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół. Nowoczesny wygląd oraz kolorystyka zgodna z najnowszymi trendami mody.

Regulacja zagłówka

W wygodny sposób, dzięki jednemu uchwytowi można wyregulować wysokość zagłówka, tak aby był dostosowany do aktualnego wzrostu dziecka.

Możliwość regulacji pochylenia fotelika

Fotelik posiada wyjątkową wśród fotelików regulację kąta pochylenia aż w 6 pozycjach.

ISOFIX

Fotelik Avionaut Glider został wyposażony w system Isofix.Jest to system mocowania fotelików w samochodzie.

Jeden zamiast dwóch

Dzięki unikatowej konstrukcji, możliwości regulowania pasów bezpieczeństwa oraz zagłówka Avionaut Glider jest dostosowany już do dzieci od około 9 miesiąca życia. Fotelik obejmuje aż dwie grupy wagowe 9-18 kg i 15-25 kg, zarówno w jednej jak i drugiej grupie zapewniając maksimum bezpieczeństwa i komfortu podróży.

KOLORYSTYKA

Pytanie o produktAVIONAUT - Glider Softy

* wymagane

Podaj swoje imię

Zbyt mało tekstu