AXKID - Kidzone

Foteliki » 9-25 kg

Fotelik samochodowy AXKID Kidzone przeznaczony dla dzieci o wadze od 9 do 25 kg, z możliwością montażu zarówno przodem, jak też tyłem do kierunku jazdy. Zaleca się, aby maluchy jak najdłużej podróżowały tyłem do kierunku jazdy ze względu na to, że jest to pozycja uważana za najbezpieczniejszą. Model AXKID Kidzone jest zgodny z normą ECE 044/04, cechuje się solidną konstrukcją, dzięki czemu nie tylko jest trwały i odporny na uszkodzenia, ale zapewnia skuteczną ochronę maluchowi również w przypadku ewentualnego uderzenia. Fotelik posiada regulowany zagłówek z możliwością dostosowania jego wysokości do wzrostu dziecka oraz regulowane oparcie w celu idealnego dopasowania go do kanapy w samochodzie.

Producent:AXKID foteliki samochodowe w Baby Mobil

Bezpieczna podróż tyłem do kierunku jazdy

Fotelik AXKID Kidzone jest przystosowany do montażu zarówno przodem, jak też tyłem do kierunku jazdy. Jest odpowiedzią na potrzeby rodziców, którzy chcą, aby ich maluch możliwie jak najdłużej podróżował bezpiecznie tyłem do kierunku jazdy. Możliwe jest to w przypadku dzieci o wadze 9-25 kg, zatem nawet do 5 lat. Fotelik jest wtedy montowany przy pomocy pasa bezpieczeństwa. Przodem montujemy fotelik dla dzieci 9-18 kg z wykorzystaniem pięciopunktowych pasów wraz z trzypunktowym pasem samochodowym.

Idealnie dopasowany do wzrostu dziecka

Zagłówek, który znajduje się przy foteliku, posiada regulację, dzięki której można jego wysokość ustawić w taki sposób, aby odpowiadała wzrostowi dziecka. To sprawia, że maluch ma zapewnione właściwe podparcie główki i tym samym kręgosłupa. Podróżuje wygodnie i w najlepszych dla siebie warunkach.

Ochrona przy uderzeniu bocznym

Fotelik posiada wysokie ścianki boczne. Dzięki nim dziecko jest lepiej chronione w przypadku uderzenia bocznego. Wyższe ścianki boczne to też większa wygoda dla większych dzieci.

Łatwość utrzymania w czystości

Fotelik wykonany został z przyjaznych dzieciom i przyjemnych w dotyku materiałów. Ponadto tapicerka jest zdejmowana i w dowolnym momencie można się jej pozbyć w celu odświeżenia i uprania w pralce. Zaleca się pranie w temperaturze 30 stopni w celu zachowania kolorów tkaniny oraz jej właściwości.

KOLORYSTYKA

Pytanie o produktAXKID - Kidzone

* wymagane

Podaj swoje imię

Zbyt mało tekstu