AXKID - Modukid Infant

Foteliki » 0-13 kg

Fotelik samochodowy AXKID Modukid Infant wyróżnia się konstrukcją, przystosowaną do potrzeb noworodków i niemowląt. Jest to model dedykowany dla dzieci do 13 kg, a więc mogą w nim podróżować noworodki i dzieci do ok. 1. roku życia lub o wzroście w zakresie 40-75 cm. Fotelik jest zgodny z normą i-Size. Jest przystosowany do montażu tyłem do kierunku jazdy, co potęguje ochronę przed ewentualnymi skutkami zderzenia czołowego. Do jego mocowania wykorzystuje się samochodowy pas bezpieczeństwa lub specjalną bazę montażową ISOFIX, która jest dostępna do kupienia jako osobny produkt. Fotelik AXKID Modukid Infant jest też jednym z lżejszych. Dzięki licznym regulacjom, a także dodatkowym elementom, można go precyzyjnie dopasować do wzrostu, wagi i wieku dziecka. Świetnie sprawdzi się też podczas pierwszych spacerów, ponieważ wykazuje kompatybilność aż z 90% wózków, jakie są obecnie dostępne na rynku.

Producent:AXKID foteliki samochodowe w Baby Mobil

Lekki i mobilny

Fotelik dziecięcy waży zaledwie 3,7 kg i jest jednym z najlżejszych fotelików i-Size. Zawdzięczamy to innowacyjnej konstrukcji oraz starannie wybranym materiałom, które cechują się zarówno lekkością, jak też solidnością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu fotelik może towarzyszyć Wam również podczas pierwszych spacerów. Bez problemu zamontujesz go na większości ramach wózka, jakie są aktualnie dostępne na rynku. Dodatkowym wyposażeniem jest też głęboki daszek przeciwsłoneczny, który przyda się nie tylko podczas wakacyjnych spacerów, ale też jazdy samochodem w słoneczne dni. Daszek ochroni Twojego maluszka przed niekorzystnym wpływem promieniowania UV oraz zmniejszy ryzyko nagrzewania się powierzchni siedziska i oparcia.

Idealnie dopasowany

Dodatkowo fotelik AXKID Modukid Infant posiada wkładki niemowlęce wykonane z pianki pamięciowej. Są to niezależne od siebie elementy, których można dowolnie używać w zależności od wielkości dziecka tak, aby zapewnić mu maksymalny komfort podróży. Dodatkowo fotelik ma ochraniacze barkowe, a także system wentylacji, dzięki któremu wilgoć jest skutecznie odprowadzana na zewnątrz, co zapobiega nadmiernemu poceniu.

Bezpieczny, ze skuteczną ochroną

Dziecko w foteliku samochodowym powinno mieć zapewnione maksymalne bezpieczeństwo. Projektanci i producenci AXKID zastosowali w foteliku system ASIP (Axkid Side Impact Protection), który jest systemem ochrony bocznej. Przy projekcie udział brali też eksperci z niemieckiego instytutu badawczego. System składa się z paneli, które montujemy na bocznych ścianach fotelika od strony drzwi, co jest uzależnione od miejsca, na którym podróżuje maluch. ASIP jest więc uniwersalną ochroną, którą możesz dowolnie modyfikować, dostosowując do Waszych przyzwyczajeń i nawyków.

Wygodny i komfortowy

Kształt fotelika jest przystosowany do charakterystycznych cech niemowląt i noworodków. Został wyprofilowany w taki sposób, aby zapewnić maluszkowi wygodę oraz właściwe podtrzymanie główki i kręgosłupa. Posiada 3 poziomy regulacji zagłówka i uprzęży. Dzięki temu z fotelika możemy korzystać przez dłuższy czas, kiedy dziecko rośnie, bez utraty bezpieczeństwa i ochrony. Ponadto zewnętrzna tkanina jest przyjemna w dotyku, miękka i delikatna. Nie podrażnia więc wrażliwej skóry maluszka.

KOLORYSTYKA

Pytanie o produktAXKID - Modukid Infant

* wymagane

Podaj swoje imię

Zbyt mało tekstu