BABY DESIGN - Coco

Wózki » Wózki spacerowe

To niezwykle wygodna spacerówka z oparciem rozkładanym do spania, oraz wyjątkową wkładką z unikalnym nadrukiem. Tapicerka na siedzisku jest zdejmowana do prania. Łatwe składanie bez konieczności wypinania barierki to tylko niektóre zalety COCO!

Producent:Baby Design - Wózki dziecięce i foteliki samochodowe w Baby Mobil

Bezobsługowe kołanie, które nie ulega przebiciu jak dętka, więc nie ma ryzyka, że podczas spaceru złapiecie tzw. gumę. Koła żelowe dają taki sam komfort prowadzenia jak koła pompowane, podobnie amortyzują wstrząsy. Nie wymagają wielu zabiegów, tj. sprawdzania ciśnienia, pompowania, wymiany przebitej dętki.

Designerskie dodatki

W zestawie znajduje się oryginalna wkładka nadająca niepowtarzalny design wózkowi oraz poprawia komfort podróżowania dziecka, siedzisko w łatwy sposób można rozłożyć do pozycji płaskiej. 

Skóra ekologiczna na rączce i barierce

Estetyczna ekoskóra na rączce sprawia, że wygląd wózka jest niepowtarzalny. To także najbardziej praktyczne rozwiązanie dla rodzica: ekoskóra jest łatwa do utrzymania w czystości i dzięki niej prowadzenie wózka jest naprawdę komfortowe.  Intuicyjny system składania jedną ręką pozwoli na szybki załadunek wózka do nawet małego bagażnika. Dodatkowa zaleta to nowa kategoria wagowa 0-15 kg.

KOLORYSTYKA

SPECYFIKACJA

Wózek z siedziskiem (DxSxW):
96x57x103 cm
Wózek z siedziskiem - waga:
9,6 kg
Siedzisko - szerokość:
35 cm
Siedzisko - głębokość:
22 cm
Siedzisko - montaż przód/tył:
NIE
Wózek złożony (DxSxW):
81x57x25 cm
Możliwość wpięcia fotelika:
NIE
Koła przednie:
obrotowe, żelowe
Koła tylnie:
żelowe

Pytanie o produktBABY DESIGN - Coco

* wymagane

Podaj swoje imię

Zbyt mało tekstu