BRITAX - B-Motion 4 plus

Wózki » Wózki spacerowe

Wózek B-MOTION 4 PLUS nie sprawia problemów i posiada wiele udogodnień. Jak choćby łatwe składanie jedną ręką, wielopozycyjny mechanizm odchylania oparcia, regulowany podnóżek, wysoką ochronę przed warunkami pogodowymi czy ulepszone tylne zawieszenie do płynnej jazdy. Dzięki temu, Ty możes się odprężyć i cieszyć tym, co przyniesie dzień.

Producent:Britax - wózki i foteliki samochodowe dla dzieci

Wygoda na wsi i mieście

Płynnie na ulicy, sprawnie w terenie – B-MOTION 4 PLUS to elastyczny wózek, który świetnie sprawdza się zarówno na trudniejszym terenie, jak i w mieście. Podwójne zawieszenie i opony odporne na przebicie zapewniają dziecku płynną jazdę gdziekolwiek jesteście.

Wiele opcji w Twoim życiu

Dla zwiększonej wygody możesz dostosować B-MOTION 4 PLUS do swoich potrzeb. Dzięki regulowanemu oparciu i podnóżkowi oraz płaskiej pozycji możesz zainstalować miękką gondolę i przystosować wózek do potrzeb niemowlęcia. Dzięki adapterom CLICK & GO® możesz zamontować pasującą twardą gondolę albo dowolne nosidełko Britax Römer i cieszyć się pełną elastycznością.

Składanie jedną ręką

Dzięki naszemu mechanizmowi składania jedną ręką możesz szybko i łatwo złożyć wózek, podczas gdy drugą rękę masz wolną, by zająć się dzieckiem. Automatyczna blokada daje Ci pewność, że wózek pozostanie złożony, aż do momentu, w którym będzie ponownie potrzebny. A ponieważ wózek po złożeniu stoi samodzielnie, materiałowe pokrycie nie ma kontaktu z brudnym podłożem.

Elastyczność - warunek pełnej swobody

Wszystkie nasze wózki są kompatybilne z systemem CLICK & GO®, dzięki czemu możesz korzystać z pełnej elastyczności. Przy pomocy adapterów dostępnych osobno (w liniiB-MOTION dołączonych jako standard) możesz przyłączyć dowolne nosidełko Britax Römer lub pasującą gondolę. Zaś dzięki opcji pozycji leżącej siedziska możesz także przyłączyć miękką gondolę. Zatem czy wybierasz się na spacer, czy na wyprawę po zakupy, Britax daje Ci pełną swobodę ruchów

Posiada odczepiany system CLICK & GO®, kompatybilny ze wszystkimi nosidełkami Britax Römer. Gondola, miękka gondola i nosidełko dla niemowląt dostępne jako osobne akcesoria.

KOLORYSTYKA

SPECYFIKACJA

Wózek z siedziskiem - waga:
11,5 kg
Siedzisko - szerokość:
29 cm
Siedzisko - głębokość:
24 cm
Siedzisko - montaż przód/tył:
NIE
Możliwość wpięcia fotelika:
TAK - Za pomocą adapterów
Zakres regulacji rączki:
84 - 112 cm
Koła przednie:
17 cm
Koła tylnie:
25,50 cm

Pytanie o produktBRITAX - B-Motion 4 plus

* wymagane

Podaj swoje imię

Zbyt mało tekstu