Canpol babies

Butelki » Canpol babies

Sortuj wg:
 • Canpol babies butelka szeroka antykolkowa 120ml PP EasyStart ROYAL BABY różowa

  Canpol babies butelka szeroka antykolkowa 120ml PP EasyStart ROYAL BABY różowa

  Butelka antykolkowa EasyStart Royal Baby stworzona została z myślą o najmłodszych dzieciach. Umożliwia łączenie karmienia piersią i butelką, stając się wsparciem dla karmiącej mamy. Butelka posiada delikatny, wykonany z wysokiej jakości silikonu smoczek 0+, który przypomina kształtem brodawkę sutkową. Smoczek wyposażony jest również w specjalny zaworek antykolkowy, który zapobiega powstawaniu pęcherzyków powietrza w pokarmie i tym samym redukuje ryzyko powstawania kolek, bólów brzuszka, nadmiernego odbijania i gromadzenia się gazów. Wszystko to dla szczęśliwego brzuszka Twojego maluszka.

  Szczegóły
 • Canpol butelka EasyStart "Newborn baby" 240 ml

  Canpol butelka EasyStart "Newborn baby" 240 ml

  Nowa, przejrzysta butelka wykonana z najwyższej jakości polipropylenu. Jest trwała i bezpieczna - spełnia najwyższe normy jakości.

  Szczegóły
 • Canpol butelka EasyStart "Newborn baby" 120 ml

  Canpol butelka EasyStart "Newborn baby" 120 ml

  Nowa, przejrzysta butelka wykonana z najwyższej jakości polipropylenu. Jest trwała i bezpieczna - spełnia najwyższe normy jakości.

  Szczegóły
 • Canpol butelka EasyStart - Little Cutie 240 ml

  Canpol butelka EasyStart - Little Cutie 240 ml

  Najnowsza, super przejrzysta butelka wykonana z najwyższej jakości polipropylenu. Jest trwała i bezpieczna - spełnia najwyższe normy jakości

  Szczegóły
 • Canpol butelka EasyStart 240 ml TOYS

  Canpol butelka EasyStart 240 ml TOYS

  Najnowsza, super przejrzysta butelka wykonana z najwyższej jakości polipropylenu. Jest trwała i bezpieczna - spełnia najwyższe normy jakości

  Szczegóły
 • Canpol butelka EasyStart 300 ml TOYS

  Canpol butelka EasyStart 300 ml TOYS

  Najnowsza, super przejrzysta butelka wykonana z najwyższej jakości polipropylenu. Jest trwała i bezpieczna - spełnia najwyższe normy jakośc

  Szczegóły
 • Canpol butelka Haberman 260 ml

  Canpol butelka Haberman 260 ml

  PRZEŁOM W REDUKCJI KOLKI
  - KARMIENIE Z ZAMKNIĘTEGO SMOCZKA
  Butelka Haberman jest opatentowanym produktem zaprojektowanym z myślą o dzieciach cierpiących na kolkę .

  Szczegóły
 • Canpol butelka szeroka antykolkowa 120ml PP Easy Start JUNGLE

  Canpol butelka szeroka antykolkowa 120ml PP Easy Start JUNGLE

  Antykolkowa butelka EasyStart JUNGLE jest lekka, trwała i przejrzysta. Została wykonana z bezpiecznego polipropylenu wolnego od BPA. Posiada silikonowy smoczek 0m+ przypominający kształtem pierś mamy. Dzięki temu umożliwia łatwe łączenie karmienia piersią i butelką. Jest wyposażona w skuteczny system antykolkowy. Butelka o pojemności 120ml.

  Szczegóły
 • Canpol butelka szeroka antykolkowa 120ml PP EasyStart EXOTIC ANIMALS

  Canpol butelka szeroka antykolkowa 120ml PP EasyStart EXOTIC ANIMALS

  Antykolkowa butelka EasyStart EXOTIC ANIMALS jest lekka, trwała i przejrzysta. Została wykonana z bezpiecznego polipropylenu wolnego od BPA. Posiada silikonowy smoczek 0m+ przypominający kształtem pierś mamy. Dzięki temu umożliwia łatwe łączenie karmienia piersią i butelką. Jest wyposażona w skuteczny system antykolkowy. Ma pojemność 120ml.

  Szczegóły
 • Canpol butelka szeroka antykolkowa 120ml PP EasyStart NEWBORN BABY

  Canpol butelka szeroka antykolkowa 120ml PP EasyStart NEWBORN BABY

  Antykolkowa butelka EasyStart NEWBORN BABY jest lekka, trwała i przejrzysta. Została wykonana z bezpiecznego polipropylenu wolnego od BPA. Posiada silikonowy smoczek 0m+ przypominający kształtem pierś mamy. Dzięki temu umożliwia łatwe łączenie karmienia piersią i butelką. Jest wyposażona w skuteczny system antykolkowy. Ma pojemność 120ml.

  Szczegóły
 • Canpol butelka szeroka antykolkowa 240ml PP Easy Start IN THE CLOUDS

  Canpol butelka szeroka antykolkowa 240ml PP Easy Start IN THE CLOUDS

  Antykolkowa butelka EasyStart IN THE CLOUDS jest lekka, trwała i przejrzysta. Została wykonana z bezpiecznego polipropylenu wolnego od BPA. Posiada silikonowy smoczek 3m+ przypominający kształtem pierś mamy. Dzięki temu umożliwia łatwe łączenie karmienia piersią i butelką. Jest wyposażona w skuteczny system antykolkowy. Butelka o pojemności 240ml.

  Szczegóły