ESPIRO - Only Way

Wózki » Wózki spacerowe

Espiro Only Way 2022 to spacerówka do 22kg z siedziskiem wpinanym przodem i tyłem do kierunku jazdy, na każdy teren z obszernym, zamykanym koszem, zintegrowaną moskitierą, uchwytem na torbę i kubek. Piękne, modne odcienie wysokiej klasy tkaniny.

Producent:

Wielofunkcyjne, pełnowymiarowe siedzisko

Gdy dziecko zaczyna siadać i obserwować świat potrzebuje spacerówki z bezpiecznym i komfortowym siedziskiem. W espiro only way 2022 siedzisko można ustawiać w obie strony: przodem i tyłem do kierunku jazdy. Często najmłodsi czują się bezpiecznie kiedy widzą rodziców podczas spacerów, a kiedy podrosną najbardziej interesuje ich świat. Podnóżek, oparcie, budka, pasy są w pełni regulowane i można je łatwo i szybko dostosowywać do potrzeb roznącego dziecka. Oparcie można ustawiać do pozycji płaskiej. Budka jest dodatkowo poszerzana, posiada duże okna wentylacyjne i wbudowaną moskitierę. Co ważne dla rodziców - to wielofunkcyjne siedzisko waży zaledwie 4 kg. 

 

Lekki stelaż na pompowanych kołach

Stelaż wózka only way 2022 ma służyć rodzicom i dzieciom nawet przez 4 lata. Aby wózek był jak najłatwiejszy w obsłudze, stelaż został wykonany z lekkiego aluminium, składa się zaledwie jednym ruchem ręki do minimalnego rozmiaru, przez co równie łatwo przenosi się go i przechowuje na płasko i w pionie. Waży jedynie 7 kg. Dostępny na kołach pompowanych lub żelowych. Wszystkie koła posiadają amortyzację, a przednie są w pełni skrętne oraz posiadają blokadę. Bardzo pojemny kosz mieści wiele akcesoriów, a zapinana na zamek pokrywa zebezpiecza je przed wypadaniem. 

 

KOLORYSTYKA

SPECYFIKACJA

Wózek z siedziskiem - waga:
11,1 kg
Siedzisko - szerokość:
34 cm
Siedzisko - montaż przód/tył:
TAK
Wózek złożony (DxSxW):
70x60x33 cm
Stelaż - waga:
7 kg
Możliwość wpięcia fotelika:
NIE
Koła przednie:
17,5 cm
Koła tylnie:
25,5 cm

W zestawie:

Okrycie na nózkiUchwyt na kubek

Pytanie o produktESPIRO - Only Way

* wymagane

Podaj swoje imię

Zbyt mało tekstu