9-18 kg

Foteliki » 9-18 kg

Sortuj wg:
 • Burgundy Red

  Britax Römer - Trifix2 i - SIZE

  Fotelik TRIFIX2 i-SIZE został doskonale dopasowany do potrzeb dzieci o wzroście od 76 cm do 105 cm i stanowi znakomite uzupełnienie każdego nosidełka. Instalacja jest łatwa i bezpieczna dzięki zintegrowanym połączeniom ISOFIX oraz pasom Top Tether, a przemyślane siedzisko zapewnia wystarczająco dużo miejsca dzieciom w wieku od 15 miesięcy do 4 lat. Wyjątkowy zestaw zaawansowanych rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa daje Ci pewność, że Twoje dziecko będzie dobrze chronione. Warto wiedzieć: TRIFIX2 i-SIZE został przetestowany przez ADAC (ADAC Motorwelt 06/2018) otrzymując opinię “DOBRY” oraz ocenę 2.1.

  Szczegóły
 • Britax Römer - King II LS

  Britax Römer - King II LS

  Innowacyjny fotelik KING II LS wyposażyliśmy w unikatowe wskaźniki świetlne i dźwiękowe, które pomagają zapiąć Twoje dziecko z odpowiednim napięciem pasa dla zapewnienia bezpiecznej i wygodnej podróży. Nasz opatentowany system napinania pasa i zaawansowana ochrona przednia oraz boczna sprawiają, że mocowanie fotelika i dbanie o bezpieczeństwo Twojego dziecka nigdy nie było prostsze.

  Szczegóły
 • Maxi-Cosi - Pearl

  Maxi-Cosi - Pearl

  Jako rodzic pragniesz, aby Twoje dziecko było zawsze bezpieczne w podróży. Fotelik Pearl od Maxi-Cosi montuje się do bazy ISOFIX za pomocą prostego kliknięcia. Uprząż oraz zagłówek fotelika można dopasować do rosnącego dziecka.

  Szczegóły
 • Maxi-Cosi - Pearl Pro 2 i-Size

  Maxi-Cosi - Pearl Pro 2 i-Size

  Fotelik Maxi - Cosi od 6 miesiąca do 4 lat. Przeznaczony dla dzieci od 67 do 105 cm wzrostu.
  Szczegóły
 • Maxi-Cosi - Tobi

  Maxi-Cosi - Tobi

  Jako rodzic pragniesz, aby Twoje dziecko było zawsze bezpieczne w podróży. Fotelik Tobi od Maxi-Cosi posiada unikalny system oraz napinacz pasów bezpieczeństwa, który zapewnia jeszcze bezpieczniejszy montaż. Dzięki regulacji uprzęży oraz zagłówka fotelik rośnie razem z dzieckiem, zapewniając idealne dopasowanie.

  Szczegóły