9-25 kg

Foteliki » 9-25 kg

Sortuj wg:
 • AVIONAUT - Glider Comfy

  AVIONAUT - Glider Comfy

  Fotelik Avionaut Glider Comfy został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. Glider to fotelik adresowany do małych odkrywców, którzy mają bezpiecznie poznawać świat z perspektywy samochodu. Konstrukcja oparcia i siedziska daje dziecku maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Materiały, które zostały wykorzystane w foteliku Avionaut Glider Comfy zapewniają optymalną cyrkulację powietrza, a specjalny ergonomiczny kształt siedziska dodatkowo zwiększa wygodę dziecka. Wysoką klasę bezpieczeństwa Avionaut Glider Comfy potwierdziły liczne niezależne testy europejskie.

  Szczegóły
 • AVIONAUT - Glider Royal

  AVIONAUT - Glider Royal

  Fotelik AVIONAUT GLIDER ROYAL został zaprojektowany oraz wyprodukowany w Polsce z myślą o zapewnieniu najwyższego bezpieczeństwa w czasie podróży większych dzieci. Wysoką klasę bezpieczeństwa AVIONAUT GLIDER ROYAL potwierdziły liczne niezależne testy europejskie. Foteliki te wyróżnia innowacyjna technologia wykorzystana w konstrukcji struktury oparcia i siedziska, która wpływa na optymalną cyrkulację powietrza. Dzięki temu nawet w trakcie długich podróży dziecko odczuwa maksymalny komfort. Wyjątkowa edycja AVIONAUT GLIDER ROYAL oprócz najwyższego komfortu, ergonomii i bezpieczeństwa fotelika posiada tapicerkę wykonaną z ekskluzywnych tkanin. 

   

  Szczegóły
 • AVIONAUT - Glider Softy

  AVIONAUT - Glider Softy

  Fotelik Avionaut Glider Softy został zaprojektowany oraz wyprodukowany w Polsce z myślą o zapewnieniu najwyższego bezpieczeństwa w czasie podróży większych dzieci. Wysoką klasę bezpieczeństwa Avionaut Glider Softy potwierdziły liczne niezależne testy europejskie. Foteliki te wyróżnia innowacyjna technologia wykorzystana w konstrukcji struktury oparcia i siedziska, która wpływa na optymalną cyrkulację powietrza. Dzięki temu nawet w trakcie długich podróży dziecko odczuwa maksymalny komfort. Ponadto siedzisko zostało ergonomicznie wyprofilowane oraz pokryte wyjątkowo miękką tapicerką, co dodatkowo zwiększa wygodę dziecka. Nowoczesny design i uniwersalna kolorystyka tapicerki trafi w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

  Szczegóły
 • Czerwony

  AXKID - Kidzone

  Fotelik samochodowy AXKID Kidzone przeznaczony dla dzieci o wadze od 9 do 25 kg, z możliwością montażu zarówno przodem, jak też tyłem do kierunku jazdy. Zaleca się, aby maluchy jak najdłużej podróżowały tyłem do kierunku jazdy ze względu na to, że jest to pozycja uważana za najbezpieczniejszą. Model AXKID Kidzone jest zgodny z normą ECE 044/04, cechuje się solidną konstrukcją, dzięki czemu nie tylko jest trwały i odporny na uszkodzenia, ale zapewnia skuteczną ochronę maluchowi również w przypadku ewentualnego uderzenia. Fotelik posiada regulowany zagłówek z możliwością dostosowania jego wysokości do wzrostu dziecka oraz regulowane oparcie w celu idealnego dopasowania go do kanapy w samochodzie.

  Szczegóły
 • Szary

  AXKID - Minikid

  Fotelik AXKID Minikid to propozycja dla rodziców, którzy planują przewozić w samochodzie tyłem do kierunku jazdy również swoje starsze dziecko. Z wielu badań i testów wynika, że taka pozycja jest najbezpieczniejsza dla dziecka. Zwiększa ochronę przed skutkami uderzenia i ogranicza ryzyko wystąpienia obrażeń. Fotelik samochodowy jest przeznaczony dla dzieci od 9 do 25 kg, co oznacza, że może w nim podróżować 9-miesięczny maluch, ale też 5-letni przedszkolak. AXKID Minikid przeszedł pozytywnie test zderzeniowy Test Plus i spełnia normę ECE R44/04. Fotelik posiada system regulacji, umożliwiający idealne dopasowanie go do wzrostu i wagi dziecka. Jest to młodszy i mniejszy brat Kidzofix'a, czyli innej propozycji fotelika od AXKID. Różni się od niego sposobem montażu, mocujemy go z wykorzystaniem 3-punktowych pasów samochodowych.

  Szczegóły
 • Sea

  AXKID - Minikid 2.0 2020

  AXKID MINIKID 2020 to następca pierwszej wersji popularnego fotelika MINIKID od szwedzkiej firmy AXKID. Został przygotowany z myślą o dzieciach z wagą do 25 kg. Podobnie jak w poprzednim modelu zadbano o to, aby fotelik spełniał wysokie standardy bezpieczeństwa, gwarantował wygodne podróżowanie, a jego obsługa nie była skomplikowana. AXKID MINIKID 2020 to fotelik, który można zamontować jedynie tyłem do kierunku jazdy i jest to pozycja uznawana za najbezpieczniejszą dla dziecka podczas zderzenia czołowego, a w tym foteliku jest to możliwe nawet w przypadku dzieci ze wzrostem 125 cm. Fotelik posiada w zestawie wkładkę redukującą dla najmłodszych dzieci, ale rekomenduje się, aby z tego modelu korzystać po nosidełku, gdy dziecko osiągnie już wagę 9 kg.

  Szczegóły
 • Szary

  AXKID - Move

  Bezpieczny i o solidnej konstrukcji fotelik samochodowy AXKID MOVE przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym od 9 do 25 kg, umożliwiający podróżowanie tyłem do kierunku jazdy nawet starszym 7-letnim dzieciom. Cechuje się bardzo kompaktową budową, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca na tylnej kanapie, pozwalając swobodnie korzystać z dwóch pozostałych miejsc. Jest montowany z wykorzystaniem samochodowych pasów bezpieczeństwa, to uniwersalny sposób, który można stosować w każdym aucie. Fotelik AXKID MOVE wyposażony jest też w wiele innowacyjnych technologii, które powstały we współpracy ze specjalistami z instytutów badawczych. Fotelik otrzymał pozytywny wynik w wymagającym i rygorystycznym Teście Plus, który jest obecnie najtrudniejszym testem zderzeniowym, jaki jest przeprowadzany na fotelikach samochodowych. Jest też zgodny z normą ECE R44/04. Jest on również wygodny, został kształtem i formą przystosowany do kilkumiesięcznych maluchów, jak też przedszkolaków, a nawet najmłodszych uczniów. Pokrycie jest przyjemne w dotyku, ale odporne na przetarcia, tapicerka jest zdejmowana, co ułatwia utrzymanie jej w czystości.

  Szczegóły
 • Blue Marble

  Britax Römer - Max-Way Plus

  MAX-WAY PLUS pozwala na podróżowanie tyłem do kierunku jazdy dzieciom o wadze od 9 do 25 kg – to najbezpieczniejszy sposób podróżowania. Dodatkowo, fotelik został wyposażony w zaawansowaną ochronę przed uderzeniem bocznym (SICT). Aby skorzystać z tej ochrony, wystarczy wyregulować i dostosować SICT z boku fotelika samochodowego najbliżej drzwi. Wiele pozycji nachylenia i regulowane pasy bezpieczeństwa pozwalają na dostosowanie fotelika do zmieniających się potrzeb Twojego rosnącego dziecka, a szerszy zagłówek i miękkie obicie zapewniają wygodę i komfort przez cały czas. To wszystko mieści się w kompaktowej powłoce, dając więcej miejsca innym pasażerom.
  9 miesięcy - 6 lat | 9 - 25 kg
  Szczegóły
 • DIONO - Radian 5

  DIONO - Radian 5

  Dzięki stalowemu wzmocnieniu skorupy fotelik DIONO® Radian 5 ochroni Twoje dziecko na każdym etapie jego wzrostu. Zapewni wygodną i bezpieczną podróż dzieciom o wzroście aż do 122 cm lub wagi 25kg.
  Wyjątkowa kolekcja Radian 5 mieści 3 foteliki obok siebie w większości modeli samochodów, dzięki czemu możesz przetransportować całą swoją rodzinę bezpiecznie i wygodnie. Posiada wydłużoną możliwość jazdy tyłem do kierunku jazdy / 25kg /, a także możliwość jazdy przodem. Został zaprojektowany, aby sprostać rosnącym wymaganiom Twojej rodziny. Instalacja w pojeździe jest łatwa i bezpieczna przy pomocy trzypunktowego pasa bezpieczeństwa samochodu oraz pasa top tether.

   

  Szczegóły