0-25 kg

Foteliki » 0-25 kg

Sortuj wg:
 • AXKID - Modukid Seat

  AXKID - Modukid Seat

  Fotelik Axkid Modukid Seat automatycznie dopasowuje się do rozmiaru twojego dziecka. Wiemy, że niemowlę jest zupełnie różne od czterolatka. Dlatego właśnie Axkid Modukid posiada samodopasowujący się zagłówek i możliwość powiększenia miejsca na nogi. Jazda tyłem jeszcze nigdy nie była tak łatwa.

  Szczegóły
 • Black

  BABYSAFE - Beagle

  Skorupa fotelika wykonana w technologii plastra miodu posiada ogromną wytrzymałość, a jednocześnie jest niezwykle lekka oraz zwarta konstrukcyjnie. Stabilność zapewnia mocowanie fotela w systemie ISOFIX wraz z pasem Top Tether dzięki czemu zrezygnowano z nogi stabilizującej bazę. Wszystkie te rozwiązania doskonale sprawdzają się w mniejszych autach podnosząc komfort podróżujących tych małych i całkiem dużych.

  Szczegóły
 • Maxi-Cosi - Beryl

  Maxi-Cosi - Beryl

  Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Beryl został zaprojektowany w taki sposób, by rosnąć wraz z dzieckiem, na długo zapewniając mu wygodę i bezpieczeństwo podczas podróży. Łatwo dopasowuje się do potrzeb noworodka, malucha i dziecka w wieku do 7 lat, można zamontować go tyłem lub przodem do kierunku jazdy i pozwoli Ci obejść się bez żadnych innych fotelików samochodowych.

  Szczegóły