Maxi-Cosi - CabrioFix

Foteliki » 0-13 kg

CabrioFix od Maxi-Cosi to najlżejszy fotelik samochodowy zapinany do bazy ISOFIX, co przekłada się na wygodę oraz łatwość użytkowania dla rodziców. Pokochasz jego prosty oraz intuicyjny montaż w systemie Click & Go. Fotelik będzie pasował do każdego samochodu! Jest to bardzo przydatna cecha szczególnie, gdy Twoje maleństwo podróżuje w różnych samochodach lub na przykład dziadkowie chcą zabrać małego szkraba na wycieczkę. Fotelik może zostać zainstalowany w samochodzie za pomocą pasa bezpieczeństwa lub punktów montażowych ISOFIX. Montaż jest dokładnie opisany w naszej instrukcji obsługi, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces.

Producent:Maxi-Cosi w Baby Mobil

System ochrony bocznej dla optymalnego bezpieczeństwa.

System wpinania click-and-go

Szybkie i łatwe wpinanie w samochodzie za pomocą bazy isofix.Obok niewątpliwych zalet w kwestii bezpieczeństwa warto zwrócić uwagę na łatwość użytkowania fotelika CabrioFix w połączeniu z bazą ISOFIX dzięki prostemu systemowi montażu Click & Go. W Maxi-Cosi zalecamy używanie bazy FamilyFix, ponieważ jej użycie zmniejsza ryzyko niepoprawnego montażu fotelika. Nawet świeżo upieczeni rodzice nie mają problemu z poprawnym montażem naszych fotelików samochodowych w połączeniu z bazą ISOFIX.

Wybierasz się na spacer po parku, z krótką wizytą do dziadków lub na szybkie zakupy do supermarketu? Fotelik samochodowy CabrioFix możesz z łatwością zainstalować na stelażu wózka, wystarczy zapiąć go za pomocą prostego kliknięcia. Dzięki temu stworzysz praktyczny system podróżny.

Fotelik posiada dodatkowo watowaną tapicerkę dla optymalnego komfortu.

Nagrody

 

CabrioFix

CabrioFix

CabrioFix + FamilyFix

CabrioFix + FamilyFix 

 

KOLORYSTYKA

Pytanie o produktMaxi-Cosi - CabrioFix

* wymagane

Podaj swoje imię

Zbyt mało tekstu