Maxi - Cosi - Plaza +

Wózki » Wózki wielofunkcyjne

Wyposażony w wiele funkcji, wózkek miejski Plaza+ został zaprojektowany tak, aby ułatwiać życie rodziny w mieście. To odpowiedni od urodzenia wózek, który zapewni dziecku komfortową przejażdżkę. System podróżny 3 w 1 (w zestawie z gondolą) sprawi, że można szybko i bez problemów przemieszczać się z samochodu na ulicę, do parku i z powrotem do domu. Codzienne życie w mieście staje się łatwiejsze.

Producent:Maxi-Cosi w Baby Mobil
Komfort+

Dzięki bardzo miękkiej, przestronnej gondoli i wyściełanemu, odwracanemu siedzisku wózka dziecku będzie tak wygodnie, jak to tylko możliwe, zarówno w pozycji leżącej, jak i siedzącej.

 

Płynne prowadzenie po mieście

Dzięki amortyzacji na 4 koła, systemowi pochłaniania wstrząsów Xtrail i dużym odpornym na przebicie kołom, wózek Maxi-Cosi Plaza+ zmieni wyboistą miejską podróż w gładką jak jedwab jazdę.

 

Codzienne życie staje się łatwiejsze

Wózek Plaza+ posiada doskonałe funkcje, które ułatwiają rodzicom codzienne życie i zapewniają dziecku wyjątkowo wygodną przejażdżkę.

 

System podróżny 3 w 1

Wózek Plaza+ oferuje system podróżny 3 w 1. Jest kompatybilny ze wszystkimi fotelikami samochodowymi Maxi-Cosi i umożliwia łatwą zmianę gondoli na fotelik samochodowy, czy siedzisko.

 

KOLORYSTYKA

SPECYFIKACJA

Wózek z gondolą - waga:
12,73 kg
Wymiary wewnętrzne gondoli (DxSxW):
79x38x19 cm
Wózek z siedziskiem - waga:
10,93 kg
Siedzisko - montaż przód/tył:
TAK
Wózek złożony (DxSxW):
98x35x52 cm
Stelaż - waga:
8,29 kg
Możliwość wpięcia fotelika:
TAK
Koła przednie:
19 cm
Koła tylnie:
30 cm

Pytanie o produktMaxi - Cosi - Plaza +

* wymagane

Podaj swoje imię

Zbyt mało tekstu