Poled - Y-Fix

Foteliki » 9-36 kg

POLED Y-FIX to fotelik dedykowany dzieciom z kategorii wagowej od 9 do 36 kg, co powoduje, że mogą z niego korzystać zarówno jednoroczne maluchy jak i dzieci w wieku do ok. 10 lat. Koreańska firma POLED dba o to, aby jej produkty spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa, a jednocześnie gwarantowały, że jazda będzie w pełni komfortowa. Producent podkreśla, że przeprowadza testy zderzeniowe nie tylko na suwnicach, ale także z udziałem prawdziwych pojazdów, co przekłada się na zastosowanie innowacyjnych technologii związanych z bezpieczeństwem.

Producent:

Fotelik dla maluchów i starszaków

POLED Y-FIX to model skonstruowany z myślą o dzieciach w różnym wieku. Duża rozpiętość wagowa, która obejmuje aż trzy grupy wagowe, spowodowała, że jest to produkt, z którego korzystają maluchy i większe dzieci. To zasługa regulowanych elementów fotelika, które dostosowują się do wzrostu młodego podróżnika. Model posiada aż 10 wysokości ustawienia zagłówka, wraz z którym dopasowują się również wewnętrzne szelki. To, co wyróżnia fotelik POLED Y-FIX to możliwość wykorzystania 5-punktowych pasów bezpieczeństwa nawet w przypadku dzieci, których waga wynosi do 25 kg, a to oznacza, że maluch może używać tego rodzaju pasów nawet do 6 roku życia.

Innowacyjny system ograniczający przeciążenia

POLED to marka, która staje na wysokości zadania, gdy chodzi o bezpieczeństwo dzieci. Przykładem tego jest technologia Y-Loadlimiter - ta sama, którą wykorzystuje się w nowoczesnych samochodach. System ten opiera się na specjalnym elemencie tzw. ograniczniku obciążenia, który montowany jest z tyłu fotelika. W momencie uderzenia redukuje on wstrząsy ciała poprzez regulację napięcia pasów i minimalizuje ryzyko poważniejszych obrażeń. Model POLED Y-FIX charakteryzuje się zakrzywioną konstrukcją, która także ma wpływ na bezpieczeństwo, ponieważ skutecznie rozprasza siły podczas uderzenia. Również zagłówek został zaprojektowany z myślą o ochronie najmłodszych. Ma on kształt litery V i stanowi zabezpieczenie dla głowy dziecka podczas zderzenia bocznego.

Wygodna pozycja podczas jazdy

Producenci fotelika POLED Y-FIX zadbali także o komfort jazdy dziecka. Przy dłuższych trasach, gdy podróżujący zechce się zdrzemnąć, sprawdzi się łatwa regulacja fotelika do pozycji spoczynkowej. Pozwala ona na odchylenie siedziska o 15°. Trzeba jednak pamiętać o tym, że optymalną pozycją dla większego dziecka jest ta najbardziej pionowa i takie ustawienie będzie najbardziej pożądane.

Trzyetapowa ochrona przy zderzeniu bocznym

Specjalna budowa fotelika POLED Y-FIX zapewnia dziecku trzyetapową ochronę w przypadku zderzenia bocznego. To gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa. Pierwszy stopień obejmuje przejęcie siły uderzenia przez radialną strukturę osłony, która stanowi najbardziej zewnętrzny element fotelika. W drugim etapie siła zostaje rozprowadzona na opływowy kształt całej skorupy, a w ostatnim etapie energię uderzenia pochłania wewnętrzna warstwa wypełniona pianką EPS.

KOLORYSTYKA

Pytanie o produktPoled - Y-Fix

* wymagane

Podaj swoje imię

Zbyt mało tekstu