• Dumel - Morskie Zwierzątka

  zabawka - Dumel - Morskie Zwierzątka

  Użyj magicznego markera, aby stworzyć trójwymiarowe obrazy. Masz do dyspozycji, aż 150 magnetycznych kropeczek.

  Szczegóły
 • Dumel - Traktor Farmer

  zabawka - Dumel - Traktor Farmer

  Traktor samodzielnie jeździ wydając realistyczny odgłos, zapalają się światełka a farmer śpiewa wesołą piosenkę.

  Szczegóły
 • Whisbear - Szumiący Miś Sensoryczny

  Whisbear - Szumiący Miś Sensoryczny

  Szumiący Miś Sensoryczny z funkcją CRYsensor został stworzony dla niemowląt, by towarzyszyć im od pierwszych chwil życia. Uspokaja i ułatwia zasypianie. Umieszczone w środku zabawki urządzenie emituje różowy szum, który przypomina Maluszkowi przyjazne dźwięki z brzucha mamy.

  Szczegóły
 • Dumel - Kalambury - Dźwięknij to!

  zabawka - Dumel - Kalambury - Dźwięknij to!

  Rozruszaj swoją buzię! Przedstaw pozostałym graczom hasło za pomocą dźwięków wydawanych ustami!

  Szczegóły
 • ANEX - e/ type

  wózek wielofunkcyjny - ANEX - e/ type

  e/type Anex to nowa generacja wózków dla tych, którzy szaleją na punkcie wyważonego połączenia stylu i komfortu. Eko skóra sprawia, że wózek wygląda naturalnie i elegancko. Koła zapewniają lekką jazdę w miejskiej przestrzeni, a kompaktowa i praktyczna torba zawiera wszystkie niezbędne dla mamy i dziecka rzeczy podczas codziennych spacerów.

  Szczegóły
 • Burgungy Red

  Britax Römer - Advansafix M I-size

  ADVANSAFIX M i-SIZE został zaprojektowany by chronić dzieci od 15 miesiąca, aż do 12 roku życia. Zgodny z normą i-Size, zapewnia bezpieczeństwo, któremu możesz zaufać oraz maksimum elastyczności. Fotelik można zmienić, z wersji z wbudowanymi pasami bezpieczeństwa dla maluchów, w fotelik z wysokim oparciem dla starszaków w kilku prostych krokach. Dzieci mogą korzystać z 5-punktowych pasów bezpieczeństwa dopóki nie osiągną wagi 21 kg.

  Szczegóły
 • Smily Play - CIASTO-MASA PLASTYCZNA KUCYKI I JEDNOROŻCE

  zabawka - Smily Play - CIASTO-MASA PLASTYCZNA KUCYKI I JEDNOROŻCE

  Zestaw ciasto-masy Kucyki i Jednorożce  będzie idealnym prezentem dla każdego dziecka! Zabawa ciasto-masą pobudza wyobraźnię, rozwija sprawność manualną oraz pomaga w nauce rozróżniania kolorów.

  Szczegóły
 • Maxi-Cosi - Morion i-Size

  Maxi-Cosi - Morion i-Size

  Dzieci tak szybko rosną! Już czas na fotelik dla starszaka! Kupując Maxi-Cosi Morion i-Size otrzymujesz praktyczny, łatwy w użyciu fotelik, który został wyróżniony 4-gwiazdkową oceną przez niemiecką organizację Stiftung Warentest (STIWA). Fotelik Morion i-Size oferuje najwyższe standardy bezpieczeństwa i-Size (R129) do 12 roku życia.

  Szczegóły
 • MAST Swiss Design M4

  MAST Swiss Design M4

  M.4 - Twój codzienny bohater
  Dzięki łatwej obsłudze, dużej powierzchni do leżenia i lekkości sprostasz wszystkim wyzwaniom. Niezależnie od tego, czy podróżujesz po mieście, czy na łonie natury, dzięki zawieszeniu i dużym kołom masz optymalne wrażenia z jazdy.

  Szczegóły
 • Elodie - Mondo

  Elodie - Mondo

  Ten świetnie zaprojektowany wózek oferuje wszystko, czego potrzebujesz, gdy poruszasz się po mieście. Unikalny wygląd, wyjątkowy komfort na spacerze, dodatkowe miejsce do przechowywania i inteligentne rozwiązania, które sprawią, że Twoje przygody będą łatwe i przyjemne! Wybierz swój osobisty styl i poznaj wózek, który wygląda świetnie i równie dobrze się go obsługuje.

  Szczegóły
 • INSEVIO - Dolphin

  INSEVIO - Dolphin

  Pierwsze ruchy swojego dziecka zapamiętasz na całe życie. Później pierwszy uśmiech, krok, słowo. Zanim razem wyruszycie na pierwszy spacer – poznaj wózek Insevio Dolphin stworzony z myślą o nowoczesnych rodzicach, którzy kochają aktywny tryb życia i cenią innowacyjne rozwiązania. Tak jak Ty.

  Szczegóły