X - LANDER - X-run

Wózki » Wózki spacerowe|Wózki » Wózki wielofunkcyjne

Wózek do biegania maksymalnie wzmacniający bezpieczeństwo Twojego dziecka podczas aktywnego spaceru. Wózek jogger posiada pochylone koła gwarantujące lepszą stabilność w prowadzeniu. Zabezpieczający pasek na dłonie, dzwonek i hamulec ręczny pozwalają kontrolować jego prowadzenie niezależnie od prędkości oraz terenu. Mniejsza lub większa górka do pokonania z naszym wózkiem biegowym? Jazda po nich będzie dla malucha niezwykle spokojnym oraz komfortowym spacerem.

Producent:Wózkie dziecięce x-lander

Niezbędny dla bezpieczeństwa dziecka podczas treningu
Zamontowany na rączce wózka dzwonek wzmacnia bezpieczeństwo Twojego dziecka. Zwłaszcza podczas biegu czy treningu na bardzo uczęszczanych przez innych ścieżkach.

Ergonomiczne ściąganie kół
To wyjątkowo przyjazny rodzicom patent na ściąganie kół. Wiemy jak cenna potrafi być każda sekunda, kiedy podczas treningu ma się przy sobie małe dziecko. Dlatego wystarczy jeden ruch dłoni, a dźwignia trzymająca koła zwalnia się i pozwala na ich szybki demontaż. Dzięki temu wielkość ramy również znacząco się zmniejsza, ułatwiając transport wózka. Także tylne koła odpinają się łatwo.

Prosta w obsłudze i gwarantująca pełną ochronę dziecka
To absolutny must have spacerówki. Skuteczna ochrona Twojego malucha przed wiatrem, deszczem lub słońcem. Regulowana w zależności od potrzeb, można ją powiększyć przez błyskawiczne rozpięcie zamka. Po rozłożeniu w całości osłania ciało dziecka, dostosowując się do jego pozycji. Sprawdza się więc także, kiedy nasza pociecha śpi, tworząc dla niego ustronne miejsce do drzemki.

Gwarancja bezpieczeństwa malucha podczas aktywnych treningów rodziców
Hamulec ręczny to konieczny wymóg dla aktywnie spędzających czas ze swoją pociechą rodziców. Zarówno dla osób kochających jeździć na rolkach, jak i dla tych, którzy uwielbiają biegać. W trakcie treningu pozwala na pewne kontrolowanie prędkości jazdy, nawet po pochyłym terenie. Co powoduje, że również pod kontrolą masz bezpieczeństwo swojego dziecka. Obowiązkowy hamulec na rączce reguluje specjalna homologacja dla wózków biegowych.

Przewiewne siedzisko z dobrą cyrkulacją powietrza wewnątrz wózka
Błyskawicznie odpinany na zamek panel odsłania dużą, wykonaną z siatki część budki przepuszczającą do wnętrza spacerówki powietrze. Dzięki temu rozwiązaniu w letnie, mocno słoneczne dni Twoje dziecko zyskuje ogromny komfort podróżowania. Panel można częściowo odsunąć za pomocą zamka. Tak odpięty służy jako okienko, aby rodzic mógł obserwować siedzącego tyłem malucha.

Gwarancja komfortowego spaceru dla Twojego malucha
Można powiedzieć, że to dwa najbardziej przydatne elementy wózka dla aktywnych rodziców. Moskitiera chroni Twojego malucha podczas treningów czy biegów poza miastem lub na leśnej ścieżce. Dzięki niej dziecko może bezpiecznie gnać razem z Tobą, a kiedy trzeba uciąć sobie drzemkę. W X-Run kosz na zakupy jest nie tylko pojemny, ale posiada także dodatkowy zamek z przodu, aby dobrze przechować rzeczy oraz umożliwić ich łatwe wypakowanie.

KOLORYSTYKA

SPECYFIKACJA

Wymiary wewnętrzne gondoli (DxSxW):
78x31x20 cm
Wózek z siedziskiem (DxSxW):
111x60x93-115 cm
Wózek z siedziskiem - waga:
11,6 kg
Siedzisko - montaż przód/tył:
TAK
Wózek złożony (DxSxW):
104x60x39 cm
Możliwość wpięcia fotelika:
TAK - Za pomocą adapterów
Zakres regulacji rączki:
93-115 cm
Koła przednie:
pompowane
Koła tylnie:
pompowane

W zestawie:

Okrycie na nózkiMoskitiera

Pytanie o produktX - LANDER - X-run

* wymagane

Podaj swoje imię

Zbyt mało tekstu