Wózki

Sortuj wg:
 • ROAN - Coss

  ROAN - Coss

  Wózek wielofunkcyjny z możliwością wpięcia fotelika samochodowego.

  Szczegóły
 • ROAN - Coss Classic

  ROAN - Coss Classic

  Klasyczny wózek wielofunkcyjny z możliwością wpięcia fotelika samochodowego.

  Wersja COSS Classic dostępna w pełnej kolorystyce modelu COSS.

  Szczegóły
 • E - 60

  ROAN - Emma

  Uniwersalny klasyczny wózek głęboko- spacerowy.

  Szczegóły
 • ROAN - Esso

  ROAN - Esso

  Nowoczesny wózek wielofunkcyjny z możliwością wpięcia fotelika samochodowego.

  Szczegóły
 • ROAN - Marita Prestige

  ROAN - Marita Prestige

  Uniwersalny wózek klasyczny głęboko - spacerowy.

  Szczegóły
 • Shom Elegance by Roberto Valentino

  Shom Elegance by Roberto Valentino

  Shom RV Elegance, najbardziej innowacyjny wózek głęboko spacerowy dostępny na rynku!

  Szczegóły
 • Shom Magical Flash

  Shom Magical Flash

  Lekki i kompaktowy wózek dziecięcy spacerowy.

  Szczegóły
 • TAKO - Artemo

  TAKO - Artemo

  Wózek wielofunkcyjny Artemo producenta Tako ma możliwość wpięcia fotelika samochodowego.

  Szczegóły
 • TAKO - Imperial

  TAKO - Imperial

  Tako Imperial to efekt wielu lat pracy doświadczonych specjalistów. Zbudowany ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, charakteryzuje się awangardową stylistyką, atrakcyjną kolorystyką i dużym zestawem akcesoriów.

  Szczegóły
 • TAKO - Jumper V

  TAKO - Jumper V

  Ekskluzywny wózek wielofunkcyjny producenta Tako z możliwością wpięcia fotelika samochodowego. Wózek wyróżnia się eleganckim designem i intuicyjnym, szybkim składaniem do kompaktowych wymiarów.

  Szczegóły
 • Venicci - Tinum 2.0

  Venicci - Tinum 2.0

  Połączenie luksusowego wykończenia inspirowanego najnowszymi włoskimi trendami z najwyższymi brytyjskimi standardami bezpieczeństwa – EN 1888-2:2018. Model ten powstał nie tylko w oparciu o wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim w oparciu o sugestie i opinie klientów.

  Szczegóły
 • X - LANDER - X-Double

  X - LANDER - X-Double

  Różne wymagania dwojga dzieci nie muszą zmuszać Cię do kompromisowych rozwiązań. Aby sprostać Twoim oczekiwaniom i potrzebom Twoich maluchów, stworzyliśmy wózek dla bliźniaków lub dwojga dzieci w różnym wieku. To X-Double. Najlżejszy i najmniejszy podwójny wózek na rynku – waży tylko 11,9 kg. Łatwo go rozłożysz. A po złożeniu ma wymiary niewiele większe niż pojedynczy wózek!

  Szczegóły
 • X - LANDER - X-run

  X - LANDER - X-run

  Wózek do biegania maksymalnie wzmacniający bezpieczeństwo Twojego dziecka podczas aktywnego spaceru. Wózek jogger posiada pochylone koła gwarantujące lepszą stabilność w prowadzeniu. Zabezpieczający pasek na dłonie, dzwonek i hamulec ręczny pozwalają kontrolować jego prowadzenie niezależnie od prędkości oraz terenu. Mniejsza lub większa górka do pokonania z naszym wózkiem biegowym? Jazda po nich będzie dla malucha niezwykle spokojnym oraz komfortowym spacerem.

  Szczegóły
 • X -LANDER - X-cite

  X -LANDER - X-cite

  X-Cite to niezwykle lekki oraz nieduży model wózka miejskiego z siedziskiem kubełkowym. W nim oparcie, siedzisko i podnóżek stanowią całość, zabezpieczając w ten sposób Twoje maleństwo.
  Wyjątkowość tego wózka polega na tym, że posiada specjalną wkładkę spłycającą jego wnętrze. Dzięki temu spacerówka przystosowana jest do wożenia dziecka tuż po jego urodzeniu.

  Szczegóły
 • X -LANDER - X-pulse

  X -LANDER - X-pulse

  X-Pulse to nie jest kolejna propozycja zwyczajnej miejskiej spacerówki. Pompowane, tylne dziesięciocalowe koła umożliwiają łagodne przemieszczanie się po schodach czy krawężnikach, chroniąc dziecko przed wstrząsami nawet podczas snu.

  Szczegóły
 • X- LANDER - X- Fly

  X- LANDER - X- Fly

  Kompaktowy wózek spacerowy zadziwiający swoją funkcjonalnością. Najlżejszy ze wszystkich modeli, ważący jedyne 6,9 kg. Pasek na ramię umożliwia jego łatwe przenoszenie. Po rozłożeniu ta lekka spacerówka to obszerny, wygodny i ekstremalnie zwrotny wózek. Masz wrażenie, że sam się prowadzi. Spacerówka X-Fly jest wygodna nie tylko dla Ciebie, ale przede wszystkim dla Twojej pociechy. Nasz lekki wózek spacerowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich rodzin, które są aktywne i cenią sobie wspólne, długie spacery i wakacyjne wyjazdy.

  Szczegóły
 • X-Lander - X-move

  X-Lander - X-move

  SUV wśród wózków, gwarantujący dziecku komfort i bezpieczeństwo podczas spacerów po trudnym terenie. Dopasowane do jego wzrostu pasy, pompowane koła, zapewniają mu wyjątkową wygodę i ochronę w mieście oraz na parkowych ścieżkach.

  Szczegóły