X- LANDER - X- Fly

Wózki » Wózki spacerowe

Kompaktowy wózek spacerowy zadziwiający swoją funkcjonalnością. Najlżejszy ze wszystkich modeli, ważący jedyne 6,9 kg. Pasek na ramię umożliwia jego łatwe przenoszenie. Po rozłożeniu ta lekka spacerówka to obszerny, wygodny i ekstremalnie zwrotny wózek. Masz wrażenie, że sam się prowadzi. Spacerówka X-Fly jest wygodna nie tylko dla Ciebie, ale przede wszystkim dla Twojej pociechy. Nasz lekki wózek spacerowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich rodzin, które są aktywne i cenią sobie wspólne, długie spacery i wakacyjne wyjazdy.

Producent:Wózkie dziecięce x-lander

Od spacerówki do niewielkiej paczuszki
Wózek spacerowy w prosty i łatwy sposób składa się w niewielką paczuszkę, którą za pomocą dołączonego do niego paska spokojnie można zarzucić na ramię. Zdecydowanie upraszcza to jego przenoszenie, czyniąc niezwykle lekkim oraz zgrabnym przy pakowaniu do bagażnika samochodu.

Prosta w obsłudze i gwarantująca pełną ochronę dziecka
To absolutny must have, który powinna mieć każda spacerówka. Skuteczna ochrona Twojego malucha przed wiatrem, deszczem lub słońcem. Regulowana w zależności od potrzeb, można ją powiększyć przez błyskawiczne rozpięcie zamka. Po rozłożeniu w całości zakrywa ciało dziecka, dostosowując się do jego pozycji. Sprawdza się więc także, kiedy nasza pociecha śpi, tworząc dla niego ustronne miejsce do drzemki.

Płynne skręcanie, lekkie prowadzenie, kontrolowane manewry
Spacerówka do 22 kg ma dobrze wyważony środek ciężkości oraz łożyskowane koła, dzięki czemu nie trzeba używać siły, aby nim manewrować. Można powiedzieć, że dzięki nim wózek sam się prowadzi, dając Tobie całkowitą kontrolę nad ruchami, a przede wszystkim nad komfortem jazdy dziecka.

Idealnie dopasowane do Twojego dziecka
Płynna oraz cicha regulacja, dzięki której możemy ułożenie oparcia na dowolnej wysokości, dostosowując ją do pozycji malucha. Niezwykle przydatna funkcja, zwłaszcza gdy dziecko zapragnie drzemki podczas spaceru. Nawet przy rozłożonym siedzisku i z obciążeniem 22 kg, spacerówka lekka nie traci stabilności.

Nawet starsze dziecko nie przeważy stabilnej konstrukcji
Bardzo ważny test potwierdzający, że przy obciążeniu z większym i starszym dzieckiem, spacerówka wciąż będzie stabilna. Nie zmieni tego nawet rozłożone siedzenie czy przesunięcie środka ciężkości w głąb rozłożonego siedziska. Spacerówka do 22 kg sprawdza się idealnie.

Rzadkie i pożądane przez rodziców rozwiązanie
Dzięki temu, że wózek spacerowy posiada amortyzację wszystkich kół, zarówno przednia, jak i tylna oś wózka niweluje nierówności powierzchni. Nawet najmniejszą z nich amortyzują sprężyny znajdujące się w mocowaniu koła. A to z kolei sprawia, że drgania nie zostaną przeniesione na Twoje dziecko, zamieniając spacer w bezpieczną oraz spokojną przejażdżkę.

Kompaktowe wymiary wózka z dużą wygodą dla malucha
Najlżejszy ze wszystkich wózków. Jego waga to zaledwie 6,9 kg, dlatego idealnie nadaje się dla kochających podróże rodziców oraz ich maluchów. Po złożeniu spacerówka staje się małą paczuszką, którą z lekkością możesz nosić na ramieniu. Po demontażu siedziska, ubywa mu kilogramów i zamienia się w 4 kg konstrukcję idealną do samochodowego fotelika. Zaskakująco zwinny na trasie, bardzo praktyczny w codziennych zadaniach i podróżowaniu.

Podręczna ochrona na każdym spacerze
Wbudowaliśmy moskitierę w podnóżek, co daje możliwość szybkiego zapięcia jej na wózek spacerowy w trakcie przejażdżki po parku czy lesie. Wszędzie tam, gdzie Twój maluch narażony jest na ukąszenie owadów. Idealnie dopasowany do ramy spacerówki, zasłania każdą szczelinę. Moskitiera zapewnia bezpieczeństwo dziecku, zwłaszcza podczas snu na powietrzu, ale wzmacnia także jego komfort psychiczny. Siatka tworzy rodzaj przytulnego namiotu, w którym czuje się ono pewnie.

KOLORYSTYKA

Pytanie o produktX- LANDER - X- Fly

* wymagane

Podaj swoje imię

Zbyt mało tekstu